X Atsisiųsk nemokamai 118 programėlę išmaniajam telefonui iš Apple Store arba Google Play.

Paieškos rezultatai

Rasta maršrutų: 21 | Paieškos trukmė: 0,624 sek.

Rasti autobusų maršrutai (21)

Autobusų tvarkaraščiai

Į viršų ^ Vilnius (AS) - Spengla (21)

Maršruto nr. Maršrutas Išv. - Atv. Atstumas, km Kaina Maršruto galiojimas Savaitės dienos*
M-902 Vilnius (AS) - Spengla
VILNIUS - DRUSKININKAI
07:20 -08:18 58 2015.07.21 - 2018.01.01 Pr, A, T, K, Pn, Š, Sk
M-909 Vilnius (AS) - Spengla
VILNIUS - Daugai - Alytus - Simnas - Kalvarija -MARIJAMPOLĖ
07:50 - 08:46 58 2016.10.12 - 2018.01.01 Pr, A, T, K, Pn, Š, Sk
M-202 Vilnius (AS) - Spengla
DRUSKININKAI - Senoji Varėna - VILNIUS
08:40 -09:39 58 2015.07.21 - 2018.01.01 Pr, A, T, K, Pn, Š, Sk
M-450 Vilnius (AS) - Spengla
LAZDIJAI - Alytus - Daugai - VILNIUS
09:00 - 09:59 58 2015.12.24 - 2018.01.01 Pr, A, T, K, Pn, Š
M-923 Vilnius (AS) - Spengla
VILNIUS - Daugai - Alytus - LAZDIJAI
10:40 -11:33 58 2015.07.21 - 2018.01.01 Pr, A, T, K, Pn, Š, Sk
M-869 Vilnius (AS) - Spengla
VARĖNA - VILNIUS
11:20 - 12:15 58 2015.07.21 - 2018.01.01 Pr, A, T, K, Pn, Š
M-132 Vilnius (AS) - Spengla
ALYTUS - Daugai - Babriškės kr. - VILNIUS
11:50 -12:49 58 2016.01.31 - 2018.01.01 Pr, A, T, K, Pn, Š
M-135 Vilnius (AS) - Spengla
MARIJAMPOLĖ - Simnas - Alytus - Daugai -VILNIUS
12:50 - 13:50 58 2015.07.21 - 2018.01.01 Pr, A, T, K, Pn, Š, Sk
M-453 Vilnius (AS) - Spengla
LAZDIJAI - VILNIUS
13:20 -14:19 58 2017.04.15 - 2018.01.01 Pr, Pn, Š
M-452 Vilnius (AS) - Spengla
LAZDIJAI - Simnas - Alytus - Daugai - VILNIUS
13:45 - 14:39 58 2017.04.20 - 2018.01.01 Pr, A, T, K, Pn, Š, Sk
M-202 Vilnius (AS) - Spengla
DRUSKININKAI - Senoji Varėna - VILNIUS
14:20 -15:19 58 2015.07.21 - 2018.01.01 Pr, A, T, K, Pn, Š, Sk
M-886 Vilnius (AS) - Spengla
VILNIUS - Daugai - ALYTUS
15:30 - 16:25 58 2016.06.21 - 2018.01.01 Pr, A, T, K, Pn, Š, Sk
M-902 Vilnius (AS) - Spengla
VILNIUS - DRUSKININKAI
16:15 -17:13 58 2015.07.21 - 2018.01.01 Pr, A, T, K, Pn, Š, Sk
M-132 Vilnius (AS) - Spengla
ALYTUS - Daugai - Babriškės kr. - VILNIUS
16:25 - 17:24 58 2016.01.31 - 2018.01.01 Pr, A, T, K, Pn, Š, Sk
M-450 Vilnius (AS) - Spengla
LAZDIJAI - Alytus - Daugai - VILNIUS
17:25 -18:24 58 2015.12.24 - 2018.01.01 Pr, A, T, K, Pn, Š, Sk
M-869 Vilnius (AS) - Spengla
VARĖNA - VILNIUS
17:30 - 18:23 58 2015.07.21 - 2018.01.01 Pr, A, T, K, Pn, Š, Sk
M-200 Vilnius (AS) - Spengla
DRUSKININKAI - Senoji Varėna - VILNIUS
17:55 -18:54 58 2015.07.21 - 2018.01.01 Pn, Sk
M-200 Vilnius (AS) - Spengla
DRUSKININKAI - Senoji Varėna - VILNIUS
18:20 - 19:19 58 2015.07.21 - 2018.01.01 Pr, A, T, K, Pn, Š, Sk
M-453 Vilnius (AS) - Spengla
LAZDIJAI - VILNIUS
18:35 -19:32 58 2017.04.15 - 2018.01.01 Sk
M-132 Vilnius (AS) - Spengla
ALYTUS - Daugai - Babriškės kr. - VILNIUS
18:55 - 19:54 58 2016.01.31 - 2018.01.01 Sk
M-202 Vilnius (AS) - Spengla
DRUSKININKAI - Senoji Varėna - VILNIUS
20:30 -21:29 58 2015.07.21 - 2018.01.01 Pr, A, T, K, Pn, Š, Sk
*Savaitės dienos, kuriomis galioja maršrutas. Pr - Pirmadienis, A - antradienis, T - trečiadienis, K - ketvirtadienis, Pn - penktadienis, Š - šeštadienis, Sk - sekmadienis, dd - darbo dienos, šv. - švenčių dienos
Google reklama. IŠBANDYK!