X Atsisiųsk nemokamai 118 programėlę išmaniajam telefonui iš Apple Store arba Google Play.

Paieškos rezultatai

Rasta maršrutų: 20 | Paieškos trukmė: 0,203 sek.

Rasti autobusų maršrutai (20)

Autobusų tvarkaraščiai

Į viršų ^ Spengla - Vilnius (AS) (20)

Maršruto nr. Maršrutas Išv. - Atv. Atstumas, km Kaina Maršruto galiojimas Savaitės dienos*
M-869 Spengla - Vilnius (AS)
VARĖNA - VILNIUS
06:24 -07:15 58 2015.07.21 - 2018.01.01 Pr, A, T, K, Pn, Š
M-202 Spengla - Vilnius (AS)
DRUSKININKAI - Senoji Varėna - VILNIUS
06:36 - 07:35 58 2015.07.21 - 2018.01.01 Pr, A, T, K, Pn, Š, Sk
M-450 Spengla - Vilnius (AS)
LAZDIJAI - Alytus - Daugai - VILNIUS
07:15 -08:05 58 2015.12.24 - 2018.01.01 Pr, A, T, K, Pn, Š
M-453 Spengla - Vilnius (AS)
LAZDIJAI - VILNIUS
07:48 - 08:50 58 2017.04.15 - 2018.01.01 Pr, Pn, Š
M-452 Spengla - Vilnius (AS)
LAZDIJAI - Simnas - Alytus - Daugai - VILNIUS
08:00 -08:55 58 2017.04.20 - 2018.01.01 Pr, A, T, K, Pn, Š, Sk
M-132 Spengla - Vilnius (AS)
ALYTUS - Daugai - Babriškės kr. - VILNIUS
10:45 - 11:45 58 2016.01.31 - 2018.01.01 Pr, A, T, K, Pn, Š, Sk
M-902 Spengla - Vilnius (AS)
VILNIUS - DRUSKININKAI
11:39 -12:35 58 2015.07.21 - 2018.01.01 Pr, A, T, K, Pn, Š, Sk
M-135 Spengla - Vilnius (AS)
MARIJAMPOLĖ - Simnas - Alytus - Daugai -VILNIUS
12:05 - 13:05 58 2015.07.21 - 2018.01.01 Pr, A, T, K, Pn, Š, Sk
M-202 Spengla - Vilnius (AS)
DRUSKININKAI - Senoji Varėna - VILNIUS
12:26 -13:25 58 2015.07.21 - 2018.01.01 Pr, A, T, K, Pn, Š, Sk
M-200 Spengla - Vilnius (AS)
DRUSKININKAI - Senoji Varėna - VILNIUS
14:06 - 15:05 58 2015.07.21 - 2018.01.01 Pr, A, T, K, Pn, Š, Sk
M-450 Spengla - Vilnius (AS)
LAZDIJAI - Alytus - Daugai - VILNIUS
14:41 -15:40 58 2015.12.24 - 2018.01.01 Pr, A, T, K, Pn, Š, Sk
M-869 Spengla - Vilnius (AS)
VARĖNA - VILNIUS
15:18 - 16:10 58 2015.07.21 - 2018.01.01 Pr, A, T, K, Pn, Š, Sk
M-132 Spengla - Vilnius (AS)
ALYTUS - Daugai - Babriškės kr. - VILNIUS
15:45 -16:45 58 2016.01.31 - 2018.01.01 Pr, A, T, K, Pn, Š, Sk
M-200 Spengla - Vilnius (AS)
DRUSKININKAI - Senoji Varėna - VILNIUS
16:16 - 17:15 58 2015.07.21 - 2018.01.01 Pn, Sk
M-453 Spengla - Vilnius (AS)
LAZDIJAI - VILNIUS
16:38 -17:40 58 2017.04.15 - 2018.01.01 Sk
M-909 Spengla - Vilnius (AS)
VILNIUS - Daugai - Alytus - Simnas - Kalvarija -MARIJAMPOLĖ
17:25 - 18:20 58 2016.10.12 - 2018.01.01 Pr, A, T, K, Pn, Š, Sk
M-922 Spengla - Vilnius (AS)
VILNIUS - Daugai - Alytus - LAZDIJAI
18:03 -18:55 58 2015.07.21 - 2018.01.01 Pr, A, T, K, Pn, Š, Sk
M-202 Spengla - Vilnius (AS)
DRUSKININKAI - Senoji Varėna - VILNIUS
18:56 - 19:55 58 2015.07.21 - 2018.01.01 Pr, A, T, K, Pn, Š, Sk
M-886 Spengla - Vilnius (AS)
VILNIUS - Daugai - ALYTUS
19:25 -20:20 58 2016.06.21 - 2018.01.01 Pr, A, T, K, Pn, Š, Sk
M-902 Spengla - Vilnius (AS)
VILNIUS - DRUSKININKAI
20:14 - 21:10 58 2015.07.21 - 2018.01.01 Pr, A, T, K, Pn, Š, Sk
*Savaitės dienos, kuriomis galioja maršrutas. Pr - Pirmadienis, A - antradienis, T - trečiadienis, K - ketvirtadienis, Pn - penktadienis, Š - šeštadienis, Sk - sekmadienis, dd - darbo dienos, šv. - švenčių dienos
Google reklama. IŠBANDYK!