Audriaus Kriščiūno IĮ veterinarijos gydykla

Serbentų g. 52, Šiaulių m., Šiaulių m. sav., LT-76362

Kontaktai

Mobilusis: 8 687 54419
El. pašto adresas:
Tinklalapis:

Papildoma informacija

Įmonės kodas: 145829120
Darbuotojų skaičius: 1 Darbuotojų sk. kitimas
Vadovas: Audrius Kriščiūnas
Darbo laikas: Pir-Pen 09:00-19:00, Šeš 10:00-14:00.

Įmonės padalinių kontaktai

Veiklos sritys

Audriaus Kriščiūno IĮ veterinarijos gydykla vykdo veiklą šiose srityse:

Naminių gyvūnų maistas ir reikmenys
Naminių gyvūnų maistas ir reikmenys. ROYAL CANINE pašarai šunims ir katėms. ROYAL CANINE ėdalai. Prekiaujame profesionaliomis italų firmos IV SAN BERNARD plaukų ir odos priežiūros priemonėmis.
Veterinaro paslaugos, veterinarijos klinikos ir stotys
Veterinaro paslaugos. Veterinarijos klinika. Veterinaras Šiauliuose. Veterinarijos gydykla. Gyvūnų gydymas Šiauliuose. Iškvietimas pas gyvūnus. Išsamios konsultacijos gyvūnų auginimo, priežiūros ir mitybos klausimais.
Naminių gyvūnėlių ženklinimas naudojant integrinius grandynus (mikroschemas). Duomenų apie ženklinimą įtraukimas į pasaulinį gyvūnų registrą (http.://www.europetnet.com). Europinio paso gyvūnui išdavimas. Profilaktinis skiepijimas.
Laboratoriniai tyrimai (bendri ir biocheminiai kraujo tyrimai, šlapimo tyrimai) ir gydymas. Chirurginės operacijos. Pieninių dantų traukimas, dantų akmenų valymas naudojant skalerį.
Odos skutmenų ir ausų turinio mikroskopinis tyrimas. Imami mėginiai ir auginamos terpės antibiotikų tinkamumui parinkti. Kačių, kalių sterilizacija, šunų ir katinų kastracija. Skubus iškvietimas į namus.
Rodyti visas veiklas...